Świąteczne akcje pomocowe na Aniołkach

Parę słów podsumowania o akcjach pomocowych zainicjowanych przez Radnych Dzielnicy Aniołki.

1. Paczki świąteczne
Święta tuż tuż i ostatecznie dzisiaj udało się nam zakończyć roznoszenie 18-tu paczek dla głównie starszych i schorowanych mieszkańców naszej dzielnicy Aniołki. Sprawiliśmy im często niespodziankę oraz dużo radości. Rozmowa i wysłuchanie ich historii oraz bolączek to chyba jeszcze ważniejszy prezent. Warto o nich pamiętać, zauważać ich problemy nie tylko od święta. Część paczek została sfinansowana ze środków Dzielnicy, część pozyskaliśmy od Fundacji RC, za co ogromnie dziękujemy. Akcję koordynowała Anna Pszczolińska, a w dostarczenie paczek do mieszkańców zaangażowała się Bożena Schott.

2.Zbiórka odzieży dla męskiego oddziału onkologicznego UCK
Koszulki, bluzy skarpetki, piżamy, kapcie plus kosmetyki w sumie pięć wielkich siatek tyle udało się nam zebrać odzieży w ramach tej akcji. Wielkie dzięki wszystkim darczyńcom Wszystkie te rzeczy są już na oddziale onkologii i na pewno przydadzą się pacjentom. Akcję koordynowała Anna Pszczolińska.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w projekt. Bo własny czas, to chyba najcenniejsze, czym możemy podzielić się teraz z drugim człowiekiem i ofiarować naszej lokalnej społeczności.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.