Pokaż swój piękny balkon lub przedogródek i wygraj konkurs

Pokaż swój piękny balkon lub przedogródek i wygraj konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie: “Najpiękniejszy Gdański Balkon i Przedogródek 2020 r.

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gdańska dbających o zazielenianie swojego najbliższego otoczenia i obywa się w dwóch kategoriach:

a) na najpiękniejszy balon

b) najpiękniejszy przegródek.

Jego celem jest promowanie dbałości o własną zieloną przestrzeń i estetykę miasta. Obcowanie z zielenią jest naturalną potrzebą każdego człowieka, a przyroda pełni w mieście bardzo wiele istotnych funkcji, od ekologicznej: pochłaniania zanieczyszczenia, zwiększa wilgotność powietrza, zapewnia schronienie, daje pokarm owadom i ptakom, po psychologiczną: uspokaja, koi, sprawia, że czujemy się bezpiecznie. W miejscach, gdzie jest dużo zieleni, znacznie lepiej odpoczywamy.

Autorzy najpiękniejszych aranżacji w każdej kategorii otrzymają nagrody pieniężne: I miejsce – 1000 zł brutto, II miejsce 500 zł brutto, III miejsce – 300 zł brutto. Zgłoszenie, do którego należy załączyć od dwóch do pięciu zdjęć aranżacji balkonu lub przedogródka można nadsyłać na adres Urząd Miejski w Gdańsku, ul. Nowe Ogrody 8/12,80-803 Gdańsk, do 22 września 2020 r.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są pod linkiem: https://baw.bip.gdansk.pl/UrzadMiejskiwGdansku/document/543005/Zarz%C4%85dzenie-771_20

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.