„Ruszamy na Kociewie!” prezentacja podróżnicza w Filii nr 50 WiMBP 16.05.2019 r.

Zapraszamy po sąsiedzku na ul. Paderewskiego 11 na Suchaninie !

Kiedy:  16.05.2019 r. o 18:00

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce  www.ruszajwdroge.pl oraz autorzy przewodnika „Ruszaj w drogę na Kociewie” zapraszają na prezentację podróżniczą o Kociewiu.

Na spotkaniu „Ruszamy na Kociewie” Kasia i Maciej udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć ciekawą przygodę. Pokażą co warto zobaczyć w regionie i przekażą każdemu 10 pomysłów na 1-dniowe tematyczne wycieczki po Kociewiu.

Spotkanie zacznie się od wspomnień z Kociewia – Kasia i Maciej pokażą jak przez 10 dni podróżowali po Kociewiu i jak każdego dnia lądowali w innym zakątku regionu. Opowiedzą jak odkrywali kociewskie atrakcje, gwarę i tradycje oraz jak powstał z nich internetowy i drukowany przewodnik po Kociewiu. Pokażą m.in. jak poznawali kociewskie tradycje i jak zwiedzali kociewskie miasteczka, zamki, starodawne grody i co znaleźli na poddaszach kociewskich kościołów.

Spotkanie zakończy losowanie przewodników i turystycznych gadżetów przywiezionych przez Kasię i Macieja z ich wycieczek po Polsce. Prowadzący będą też rozdawać darmowe mapy, przewodniki i foldery z różnych zakątków Polski: od Kaszub, Kociewia, przez centralną Polskę aż po Karkonosze, Małopolskę i Podkarpacie.

Spotkania Klubu Ruszaj w Drogę! dedykowane są tym, którzy szukają sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. Niezależnie od tego, czy uczestnicy mają już doświadczenia z podróżowaniem po Polsce, czy też nigdy nie wyruszyli poza granice swojego miasta. Kasia i Maciej Marczewscy pokażą, co warto zobaczyć na Kociewiu i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

Patroni medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk i Trojmiasto.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.