Program sportowy Aktywuj się w Gdańsku – zajęcia na Aniołkach

Program sportowy Aktywuj się w Gdańsku – zajęcia na Aniołkach

Aktywuj się w Gdańsku w kolejnej odsłonie!

Na tę chwilę czekało wiele osób, które swój kalendarz tygodniowej aktywności układa w oparciu o darmowe zajęcia programu Aktywuj się w Gdańsku. Wystartowały co tygodniowe spotkania ulubionych treningów gdańszczanek i gdańszczan, a w kolejnych tygodniach będziemy ogłaszać początek kolejnych zajęć.

 

Gimnastyka dla seniorów

W piątki o godzinie 11:30 przez godzinę trwać będzie Gimnastyka dla seniorów. Podobnie jak w poprzednim roku spotkania odbywać się będą w Hali Sportów Walki przy ul. Traugutta 29.

Zdrowy kręgosłup, techniki relaksacyjne, oddychanie

Seniorom, ale i osobom młodszym polecić też można nowe w programie zajęcia Zdrowy kręgosłup, techniki relaksacyjne, oddychanie. Odbywać się będą w każdą środę o godzinie 20:00 i potrwają 60 minut. Miejscem spotkań będzie Sala fitness (dawna siłownia) w siedzibie Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ul. Traugutta 29.

Oczywiście to nie wszystko, co do zaproponowania będzie miał program Aktywuj się w Gdańsku w 2024 roku, a inaugurację pozostałych zajęć ogłaszać będziemy niebawem, w osobnych komunikatach. Wśród pozycji, które nie zabraknie w tegorocznej edycji programu znajdą się treningi biegowezajęcia nordic walking, oraz  Aktywuj się w ratownictwie na lato.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.