Fundacja Hospicyjna rozpoczyna przyjmowanie pacjentów do Centrum Opieki Wytchnieniowej

Fundacja Hospicyjna rozpoczyna przyjmowanie pacjentów do Centrum Opieki Wytchnieniowej

Już w tym miesiącu gdańska Fundacja Hospicyjna rozpoczyna przyjmowanie pacjentów do Centrum Opieki Wytchnieniowej. Centrum mieści się na Aniołkach przy ul. Kopernika 17C.

Głównym założeniem nowo powstałego Centrum jest opieka nad ciężko chorymi dziećmi i dorosłymi, dzięki której bliscy, opiekunowie rodzinni zyskają czas, który będą mogli poświęcić na przerwę od codziennych czynności opiekuńczych i nabranie sił.

Centrum zapewni podopiecznym profesjonalną opiekę i wsparcie w codziennych czynnościach, zajęcia fizjoterapeutyczne, ciekawe zajęcia z zakresu terapii manualnej, arteterapii, muzykoterapii oraz pomoc psychologiczną zarówno dla chorych, jak i ich bliskich.

Centrum Opieki Wytchnieniowej obejmie opieką chorych i ich rodziny z całego Pomorza. W trzech budynkach, oprócz nowoczesnego, całodobowego, miejsca pobytu dla chorych dzieci i dorosłych, objętych opieką wytchnieniową, będzie również oddział Hospicjum Dutkiewicza oraz pobyt dzienny dla dzieci i dorosłych.

Więcej informacji o placówce można znaleźć na stronie:
www.opiekawytchnieniowa.pl lub www.opiekunrodzinny.pl

Aktualnie Fundacja Hospicyjna przyjmuje zgłoszenia do Opieki Wytchnieniowej domowej i stacjonarnej.

Zapisy i informacje pod numerami telefonów:
opieka domowa tel. 573 001 213,
opieka stacjonarna tel. 502 412 143.
e-mail: opiekawytchnieniowa@hospicja.pl oraz centrum@opiekawytchnieniowa.pl

Idtnieje również możliwości opieki stacjonarnej w Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC przy ul. Kopernika 6, również na Aniołkach. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerami telefonów:
668-450-741 (pon.-czw. godz. 8:00-15:00), 664-096-212 (pon.-czw. godz. 8:00-16:00),
668 450 756 (pon.-czw. godz. 9:00-16:00).

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.