Warsztat dotyczący udziału młodzieży w procesach demokratycznych

Warsztat dotyczący udziału młodzieży w procesach demokratycznych

Przekazujemy zaproszenie dla osób w wieku 15 – 26 lat do udziału w jednodniowych warsztatach kreatywnych poświęconych temu jak młodzi ludzie odbierają rzeczywistość, demokrację oraz współczesny świat, także w perspektywie przyszłości. Jako że głosy osób młodych są często pomijane w debacie publicznej, uważamy, że niezbędnym jest zbadanie i włączenie ich opinii w europejskie projekty rozwojowe* dotyczące szeroko pojętej aktywności obywatelskiej mieszkanek i mieszkańców Gdańska.
Warsztaty odbędą się w sobotę, 11.02.2023 r., w godzinach 12.00 – 17.00, w Europejskim Centrum Solidarności.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego spośród wszystkich chętnych, którzy zapiszą się przez internetowy formularz zgłoszeniowy, zostanie wylosowana ok. 30 osobowa grupa, która otrzyma zaproszenia na warsztaty.
Zapisy na warsztat – zgłoś chęć udziału w warsztatach do 7 lutego
Wszystkie Młode osoby z Gdańska serdecznie zachęcamy do zabrania głosu na temat zwiększania wpływu Młodych i Dorosłych Mieszkańców na życie w Gdańsku – przyjrzyjmy się wspólnie gdańskim procesom partycypacyjnym. Wypełnij krótką ankietę https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdPZ…/viewform
* Projekt EUEARENAS finansowany jest z Programu Horyzont 2020. Projekt DecydujMY finansowany jest przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Organizatorami wydarzenia są Wydział Rozwoju Społecznego w Gdańsku oraz Fundacja RC.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.