Sondaż – zaopiekowanie potrzeb społecznych mieszkańców Aniołków

Poszukując możliwości na jak najlepsze zaopiekowanie potrzeb społecznych mieszkańców Aniołków nawiązaliśmy rok temu współpracę z Domem Sąsiedzkim w Pałacu (dawny Pałac Ślubów przy ul. Grunwaldzkiej 5).

Dzięki temu Aniołczanie w różnym wieku mają możliwość korzystania z oferty warsztatów, spotkań edukacyjnych i wydarzeń artystycznych.

Obecnie trwają przygotowania  do opracowania planów na kolejny rok. W związku z powyższym chcielibyśmy zapytać o potrzeby, które we współpracy z Domem Sąsiedzkim postaramy spełnić i zaspokoić. Co już działa na pełnych obrotach, a czego na Aniołkach potrzeba więcej z zakresu aktywności i integracji społecznej? Czego nam jeszcze brakuje? Jakie tematy i działania powinniśmy zaopiekować?

Uważamy, że co kilka głów, to nie jedna i każdy może dodać coś od siebie, co wpłynie na pozytywny rozwój naszej społeczności, dlatego zapraszamy do dzielenia się sugestiami do dnia 2.11.2021r., wysyłając maila na adres zd.aniolki@gmail.com, wrzucając informację do skrzynki korespondencyjnej Rady lub podczas dyżuru w siedzibie przy ul.Kopernika 8/4 w dniu 2.11.2021r. w godzinach 17:00-18:00.

 

Grafika: <a href=’https://pl.freepik.com/wektory/ludzie’>Ludzie plik wektorowy utworzone przez pch.vector – pl.freepik.com</a>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.