Gdański Fundusz Senioralny – ruszył nabór wniosków

Miło nam poinformować, że w dniu 15 marca br. ruszyły nabory w tegorocznym konkursie Gdański Fundusz Senioralny.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dot. konkursu dla grup nieformalnych (mikrogranty 700 zł) oraz dla organizacji pozarządowych ((minigranty 7000 zł) na dofinansowanie inicjatyw mających na celu wsparcie aktywności społecznej seniorów w ramach konkursu “Gdański Fundusz Senioralny 2021”.
W tym roku zwiększyła się kwota dofinansowania – w ramach mikrograntów można otrzymać do 700 zł, natomiast w konkursie na minigranty możliwe jest pozyskanie dotacji do kwoty 7.000 zł. Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich, którzy mają ciekawe i kreatywne pomysły na aktywizację wolontariacką i społeczną gdańskich seniorów i seniorek lub projekty międzypokoleniowe angażujące w działanie osoby 60+.
Nabór trwa od 15 marca do 6 kwietnia. 
W konkursie na mikrogranty dla grup nieformalnych wnioski należy składać w następujący sposób:
  • osobiście, pozostawiając wniosek w skrzynce na listy, zlokalizowanej w korytarzu przy wejściu do budynku ECS (wejście przy portierni od strony Hotelu Gryf)
  • wysyłając wniosek pocztą tradycyjną na adres RCWG: Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku, Plac Solidarności 1/3.27, 80-863 Gdańsk
  • wysyłając skan wnioski z podpisem lidera pocztą elektroniczną na adres: gfs@wolontariatgdansk.pl
W konkursie na minigranty dla organizacji pozarządowych wnioski należy składać w systemie internetowym www.witkac.pl
(nazwa konkursu: Gdański Fundusz Senioralny 2021)
Szczegółowe informacje, regulaminy i wzory wniosków znajdują się na naszej stronie internetowej: https://wolontariatgdansk.pl/menuGroup/details/65
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 58 772 42 21 lub mailowy: gfs@wolontariatgdansk.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.