Konsultacje budżetu Dzielnicy na 2026 rok – II etap ankieta

Konsultacje budżetu Dzielnicy na 2026 rok – II etap ankieta

👉Mieszkańcy Aniołków, zapraszamy do II-go etapu konsultacji budżetowych, tj. do wypełnienia ankiety, która pomoże rozdysponować Radzie Dzielnicy środki przyznane na 2026 rok (planowana kwota to 90 739 zł).
📊 Na podstawie rozpoznanych potrzeb i wniosków zgłoszonych przez mieszkańców i instytucje, przygotowaliśmy zestawienie proponowanych działań do realizacji na kolejny rok. Ponieważ suma orientacyjnych kosztów przekracza możliwości dzielnicy, prosimy o wskazanie tych aktywności, które Państwa zdaniem są nam najbardziej potrzebne. Działania inwestycyjne, na które nie starczy nam środków, postaramy się uwzględnić przy kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego.
📅 Będziemy wdzięczni za ustosunkowanie się do dnia 24 kwietnia 2025 r. (decyduje data wpływu uwagi/wniosku):
a) przy użyciu niniejszego formularza elektronicznego,
b) mailem na adres: zd.aniolki@gmail.com,
c) podczas spotkania konsultacyjnego w siedzibie Rady Dzielnicy, ul. Kopernika 8/4 w dniu 24 kwietnia 2025 r. w godzinach 18:00-19:00,
d) korzystając ze skrzynki na listy przy wejściu do siedziby Rady.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.