Warsztaty teatralne dla młodzieży w Domu Sąsiedzkim przy Al. Grunwaldzkiej 5

Dom Sąsiedzki w Pałacu znajduje się tylko kilka minut rowerem od Aniołków – zapraszamy do udziału w trzydniowych warsztatach i podjęcia dyskusji na temat zdrowia psychicznego. Twoje przemyślenia będą stanowić bazę do dramatu, który wspólnie napiszemy podczas zajęć!
Organizatorzy chcą stworzyć bezpieczną przestrzeń do rozmów, spotykania się i wspólnej pracy. Głos młodych wciąż nie jest brany pod uwagę i zbyt często bagatelizowany nawet w sprawach, które Cię bezpośrednio dotyczą. Chcemy również z Tobą porozmawiać o zdrowiu psychicznym, samotności i niezrozumieniu w dobie Internetu. Wychodząc od badań i tekstu „Miłość w czasach zarazy” Janusza Schwertnera wspólnie zastanowimy się co wpływa na stan psychiczny jednostki i jak profilaktycznie dbać o zachowanie wewnętrznej równowagi.
Twoje przemyślenia i doświadczenia będą stanowić bazę do dramatu, który razem wspólnie będziemy pisać podczas zajęć. Następnie nagramy go w formie czytania performatywnego i wrzucimy na Youtuba!
Warsztaty odbędą się w dniach 31.07-02.08 (piątek- niedziela) od 10:00 – 17:00,
w budynku Fundacji RC zlokalizowanej przy Grunwaldzkiej 5 w Gdańsku.
• Projekt adresowany jest dla młodzieży w wieku 13-18 lat.
• Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY. Projekt został dofinansowany w ramach Gdańskiego Funduszu Młodzieżowego ze środków Miasta Gdańska.
• Jeśli masz pytania, dzwoń śmiało: Marysia Pyrek – 514771313

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.